Mountain View

Bude další migrace hnízd?

Pokémon Go migrace hnízd

Po předchozích dvou změnách hnízd Pokémonů v Pokémon Go, které probíhaly po zhruba 22 až 23 dnech, (přesně 29. července a 2. srpna) jsme i my předpokládali, že dojde nejpozději k dnešnímu dni, k další migraci.

Nicméně žádnou změnu v hnízdech (nestech) nepozorujeme a nezbývá nám tak nic, než jen spekulace, co si pro nás společnost Niantic připravila.

Můžeme se domnívat, že Nianticu začalo vadit, že jim vidíme do karet a migraci hnízd očekáváme, tak jednoduše změnil časový interval a na další přesun hnízd se můžeme těšit někdy v blízké budoucnosti.

Internetem kolují i zvěsti, že se tentokrát hnízda měnit nebudou, ale naopak k těm stávajícím přibudou nová.

Pokud by k migraci došlo, budete první, kdo se to prostřednictvím našich stránek dozví a přineseme opět aktuální seznam nových hnízd.

Připomínáme, že Pokémoni chyceni v hnízdech mají z velké většiny nízké IV (individual values). Málokdy tak chytíte pokémona který by byl „Amazing“ anebo „Strong“. My osobně hnízda využíváme pro sbírání jednotlivých candy a evolvujeme Pokémony z vajíček případně jedince chycené mimo hnízdo, kde je větší pravděpodobnost vyššího IV. Stejně tak hnízda jsou zatím vždy pouze první evoluční stupeň. Zatím nebyla po světě zaznamenána hnízda vyšších evolvů Pokémonů ve hře Pokémon Go.

Zaznamenali jste Vy změnu hnízd v blízkosti Vašeho bydliště? Dejte nám vědět v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>