Mountain View

Jak bude probíhat Safari Zóna

Jak bude probíhat Safari Zóna

Máme za sebou Pokemon GO Fest, který nám přinesl pár informací, které by nám pomohly zjistit, co můžeme čekat na Safari Zóně v Praze na Černém Mostě.

Dopředu vás varuji, že některé věci zde jsou jen domněnky a odhady, které nemusejí být pravda, některé věci budou dokonce čistě jenom možnosti, co se může stát.

Nejdříve začneme tím, jak se na Safari Zónu dostat. Nejdřív se musíte registrovat. Registrace ještě spuštěny nejsou a neví se, kdy spuštěny budou. Na Facebooku „Centrum Černý Most“ se můžete o eventu dočíst a ještě dnes bylo ohlášeno, že bude nejříve oznámeno, kdy se registrace spouští a pak teprve budou spuštěny. Takže vám doporučuju sledovat jejich Facebook stránky.

Míst na registrace bude pouhých 3000! Takže je třeba se registrovat rychle, obvzlášť, když registrace jsou zdarma. Pokud bude událost podobná Festu, tak můžeme čekat na místě kontrolu registrace, načež in-game oskenujete QR kód a budete součástí eventu.

Co můžeme čekat na Safari Zóně za Pokémony? Znění na stránkách je stejné, jako bylo u Festu, tedy, že se budou objevovat Pokémoni dosud neviděni v dané oblasti. Což nám momentálně zahrnuje:

 • Legendárky: Zapdos, Moltres, Mewtwo, Mew, Raikou, Entei, Suicune, Ho-oh, Celebi
 • Pokémoni nedostupní ve hře: Delibird a Smeargle
 • Regionálky nedostupné v Evropě: Kangaskhan, Tauros, Farfetch’d, Corsola, Heracross

Nicméně, Fest a stránka se Safari Zónou nám napovídá pár věcí. Na Festu byl viděn často Unown, tedy je možné, že toho uvidíme často také na Safari Zóně.

Propagační Pokémon Festu byl Heracross, který byl jediná cizí regionálka dostupná. Na stránkách Safari Zóny vidíme Kangaskhana:

chrome_2017-07-24_18-45-29

Takže ten se nejspíše bude objevovat často, a je možné, že to bude jediná regionálka zde. Dále tam také vidíme Ampharose, Snorlaxe a Donphana:

chrome_2017-07-24_18-49-35

Což může znamenat více věcí:

 • Tito Pokémoni se budou spawnit často na Safari Zónách
 • Budou dostupní jako raid pokémoni v Safari Zónách
 • A toto je nejpravděpodobnější: Neznamená to nic jiného, než že tam budou vzácnější Pokémoni, což by odpovídalo i modelu Pokemon GO Festu

Na Festu se také rozdávaly vajíčka. Na stránce vidíme Tyrogue a Clefa:

chrome_2017-07-24_18-53-08

Což může znamenat, že i zde budeme dostávat speciální vajíčka, které budou dávat častěji, nebo zaručeně, tyto nebo všechny baby Pokémony.

Co bych dále nevyloučil je Delibird:

Delibird

Delibird je popsán jako Pokémon rozdávajicí dárky, který z nějakých důvodů není ve hře. Je možné, že si ho nechávají na Vánoce, a je možné, že se tu objeví, i když nepravděpodobné. Na Smeargla bych to bohužel neviděl, ten má dobrý důvod proč ve hře není, na to, proč Smeargle není ve hře, je v přípravě článek.

Dále bych určitě nechtěl opomenout Raidy. Přecejenom po Festu se vyjádřili, že Legendárky, které nevyhrály (Zapdos a Moltres), budou brzy přidány do hry. Je tedy vysoce pravděpodobné, že tyto Legendárky uvidíme v Raidech v těchto Safari Zónách! A je také vysoce možné, jelikož se v kódu Legendárky na eventech a normální liší, a jelikož měly tyto Legendárky 100% Catch Rate, takže budou mít tyto Legendárky také 100% Catch Rate!
Také bych určite nevyloučil ostatní Legendárky, konkrétně si myslím, že šanci by mohli mít Raikou, Entei, Suicune, vzhledem k tomu, že tyto jsou v původních hrách legendy, které se potulují. A také bych nevylučoval Ho-oh, jelikož jeho opak, Lugii, už máme.

Nyní vás určitě napadá otázka. Co když nestihnu registraci? To si jako nemůžu pochytat ty Pokémony? Pokud to bude stejné jako na Festu, tak normálně ne. Co tím myslím normálně? Pokud to neopraví, tak na Festu šlo udělat to, že jste si pustili Lure nebo Incense, a dostávali jste tyto vzácné Pokémony i když jste neměli vstupenku! Nicméně do Raidu vás to nejspíš už nepustí.

Máte nějaké další informace, ke kterým jsme se nedostali? Napište nám je do komentářů!

7 komentářů

 1. Reply

  Dobrý večer,
  dnes se mi stala neuvěřitelná věc. Chytla jsem v Praze Kangashkana CP 1998. Omlouvám se, ten příspěvek sem nepatří, ale bylo to silnější než já

  • Reply

   jo, asi do 21.8. se pry maji objevovat regionalky a unknowny

 2. Reply

  Event byl odlozen na neuricy datum na podzim…

 3. Reply

  Dost pochybuju, ze tam bude vic nez v Chicagu, ktere to odstartovalo. A tam byl jen Unknown a Heracross, coz je jedinej trochu uzitecnej regional (my dostaneme nejakej shit). Raidy tam byly Pikachu. 100% catch rate byl nejspis jen omluva za zpackany (placeny) event. Na eventu v UK nic takoveho nebylo. 2k vejce ok, ale ted jsme meli 5 dni, kdy 10k vejce bylo 3.3k. Navic to vyzaduje pustit 9 inkubatoru a jit tam s prazdnym baglem, jinak je dost mala sance na vytoceni slusneho vejce. Ja jsem mel uz pred ohlasenim jiny program, ktery jsem chtel zrusit, ale zase jsem odvolal co jsem odvolal a slibil co jsem slibil. Uzijte si to tam 🙂

 4. Reply

  Ahoj jsem z Prahy a chtel bych se s nekym sejit na poradny raid…bohuzel jelikoz nemam facebook tak nemam jak kontaktovat ruzne skupiny na FB ohledne srazu atd.
  Pokud by nekdo chtel najdete me na instagramu pod nickem james_roulin a nebo mi tweetnete na @JamesRoulin a urcite se domluvime.

 5. Reply

  Uprimne budu trochu zklamanej, pokud z regionalek daji jen Kanga. Ziju v Aus a je tu na kazdym roku a zrovna v dobe konani eventu budu v Cechach, tak jsem zajasa, ze bych chytl neco novyho 😀 uvidime

  • Reply

   Tak si das aspon Mr. Mime 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>