Mountain View

Data-mine verze 0.49.1 (1.19.0) aneb co nás čeká?

Data-mine verze 0.49.1 (1.19.0) aneb co nás čeká?

VAROVÁNÍ, tento článek obsahuje SPOILERY a informace o tom, co bude v budoucnu v Pokémon Go. Pokud si nechcete zkazit překvapení, článek nečtěte 🙂

Datamine (detailní analýza kódu hry) poslední verze 0.49.1 (1.19.0) přinesla novinky, co můžeme čekat v budoucnu a co bylo do hry přidáno. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější postřehy.

Pohlaví Pokémonů – Pokémoni nově mohou obsahovat atributy pohlaví, tedy Mužské a Ženské. Zatím to nemusí být vidět ve hře, ale skrytě tam tato funkcionalita je možná. Jedná se tedy o přípravu pro druhou generaci a funkci Breedingu – množení Pokémonů.

Shiny Pokémoni – Do kódu bylo přidáno více možností ohledně Shiny Pokémonů. Jde o speciální zvuk a možnost vlastního 3D modelu. Shiny Pokémoni jsou odlišní pouze svou barvou, jinak mají uplně stejné vlastnosti jako stávající. Jsou jen velmi vzácní a mají spíše sběratelskou hodnotu. Je tedy zřejmé, že Shiny Pokémoni nás čekají velmi brzy.

Nové doplňky pro Avatar – Nové části kódu odhalují budoucí možnost více upravovat vlasy, tričko, kalhoty, čepici, boty, oči a batoh. Položky nově mají atributy: Novinka, Výprodej, Ke koupi, Odemknutelný. Je tedy možné, že budeme mít možnost za nějaké akce ve hře odemknout určitě věci k úpravě svého Avataru ve hře.

Nová Buddy pozice – Další novinkou je pozice Buddy Pokémona Baby. Jedná se tedy o další pozici Buddy Pokémona. Nyní může létat za vámi, stát na zemi nebo sedět na rameni. Jak bude vypadat pozice Baby zatím nevíme. Taktéž se v kódu nenašlo nic nového ohledně Baby Pokémonů nebo Breedingu.

Pokémoní převleky (kostýmy) – Do kódu hry byla přidána celá část kostýmů nebo převleků pro Pokémony. Pravděpodobně půjde o několik druhů. Zatím první přidaný je Holiday. Vypadá to, že by dokonce mohly mít vlv na fyziku Pokémonů. Každopádně se jedná o zajímavou možnost, jak Pokémony více zatraktivnit (vzhledově?), během Eventů například o Vánočních svátcích a jiných nastávajících příležitostech.

Co se v kódu proti očekávání nenašlo jsou nové Movesety (útoky) pro druhou generaci Pokémonů. Je sice možné spustit druhou generaci Pokémonů bez nových útoků (pouze s těmi stávajícími) ale k tomuto řešení se nepřikláníme.

*zdroj: https://thesilphroad.com/news/shiny-pokemon-genders-in-pokemon-go-49-1

Pravděpodobně bychom se tedy mohli 12.12. dočkat nových Pokémonů – jak bylo slíbeno zde – ve verzi Shiny, případně Eventu na legendární Pokémony. Ale nechme se překvapit.

 

Líbí se vám tyto novinky? Na kterou se nejvíce těšíte? Napište nám do komentářů.

 

1 Comment

  1. Reply

    Někde jsem četl, že se při každém zapnutí hry načítá znova a znova pokedex a seznam pokemonů a tím to žere hodně dat. Snad je to jen chyba a ne stála funkce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>