Mountain View

Marty1861 (RFm1861)

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  hodnej 1 month, 1 week ago.

 • Author
  Posts
 • #2612 Reply

  hodnej

  Zdravím vás,
  měl bych pro vás podnět na hráče RFm1861 hrajícího v oblasti Mladé Boleslavi. Dle všeho jde o bývalého Marty1861 (pokud je to jiný účet, jiný hráč nebo se bez vašeho vědomí přejmenoval a není členem vaší guildy, pak prosím další text ignorujte).

  Pro následující tvrzení nemám přímé důkazy, víte dobře, že je takřka nemožné je získat, ale i tak zkuste číst dál a připustit, že bych mohl mít pravdu. Marty1861 hrál pomocí falšování GPS pozice, i mnoho svýcho pokémonů bude mít nejspíš získaných stejně nekalým způsobem. Několikrát jsem ze své pozice viděl zároveň gym uprostřed uzavřeného hřbitova a uvnitř areálu Škoda Auto. Opakovaně jsem viděl jak se práší z gymu, nakonec je obsazen martym a do minuty se začne prášit z dalšího se stejným výsledkem. Rychlost přesunu v reálu by nebyla možná, navíc by bylo nutné počítat s uzavřeným hřbitovem a cestou okolo přes bránu škodovky. Kolegovi dokonce boural gym „pod rukama“, když na místě nikdo jiný nebyl.

  Věřím, že vaše guilda ve svých řadách nestrpí podvodníky a k problému se postaví čelem. Také je možné, že RFm1861 se už zcela vzdal nekalých praktik a hraje poctivě, ať už díky morální pohnutce nebo lepším nástrojům NIA na odhalování podvodů. V každém případě by to byla skvělá zpráva, stačí jen smazat tento účet, který byl vypracován podvodným způsobem, založit nový a vše bude zalito sluncem.

  s pozdravem,
  hodnej (instinct)

Reply To: Marty1861 (RFm1861)
Your information: