Mountain View

Jak funguje Incense?

Jak funguje Incense?

V dnešním článku se podíváme na předmět, který nosíme v batohu ve hře Pokémon Go. Nalezneme ho mezi Potion lahvičkami a Pokébally.

Incese se dá aktivovat kdykoliv a kdekoliv a vydrží aktivní po dobu 30 minut.

Incense je vlastně takový Lure modul, který si nainstalujete na svého Avatara a on „láká“ Pokémony k postavě. Takže můžete chytat i tam, kde se nevyskytují příliš často nebo tam, kde Pokémoni nejsou vůbec.

Incense v batohu

Incense v batohu

 

Jak již bylo řečeno, Incense je aktivní po dobu 30 minut. Během této doby se objeví 6 až 30 Pokémonů. Jak ale ovlivnit počet Pokémonů a typ Pokémonů, kteří se vám budou objevovat?

Počet Pokémonů lze ovlivnit rychlostí vaší chůze. Pokud stojíte na místě, bude se objevovat Pokémon pouze každých 5 minut. Celkem tedy 6 Pokémonů za 30 minut. Pokud ovšem jdete, frekvence se zvýší na cca 10 – 15 Pokémonů během 30 minut. Nicméně, pokud ještě trochu zrychlíte (kolo, auto) a ujedete do 60 vteřin 200 metrů, bude se vám Pokémon zobrazovat každých 60 sekund, tedy celkem maximálně 30 Pokémonů za 30 minut.

Ovlivnit také můžete druh Pokémonů. Incense stejně jako Lure modul přitahuje Pokémony, kteří jsou běžní v místě, kde se zrovna nacházíte. Nicméně, pokud aktivujete Incense mimo jakákoliv místa, kde se Pokémoni objevují (alespoň 1 km od nich), začnou se objevovat zcela náhodní Pokémoni z celého Pokédexu. Můžete tak s větší pravděpodobností narazit, jako my, na Snorlaxe, Dragonita, Golema atp.

Ideální místo na použití Incense je tak například projížďka na kole v lese, nebo na lodi mimo civilizaci. Pokud Incense budete používat v autě, nedoporučujeme jezdit více než 100km/hod. protože poté hrozí Soft ban. (samozřejmě hrajte pouze na místě spolujezdce).

Používáte Incense? Co nejlepšího vám na Incense přišlo za Pokémony? Pochlubte se do komentářů.

 

1 Comment

  1. Reply

    Proběhla u incense změna po zavedení rychlostních limitů? Díky za odpověď 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>