Mountain View

(již proběhlo) Lury na Kampě 23.11.2016

(již proběhlo) Lury na Kampě 23.11.2016

Vzhledem k plánovanému Eventu, který bude od dnešní půlnoci, pojďme opět bez ohledu na tým využít tuto příležitost a společně pustit Lure moduly na Kampě.

Potkáme se zítra v 16:00 a uvidíme, na jak dlouho se nám společně podaří Kampu „zapnout“. Tak přijďte za námi!

Event nejlépe využijeme hromadně! Čím více nás bude tím více XP a Stardustu pro všechny!

Přejeme pěkný den.

Tým RF!

3 komentáře

 1. Reply

  Dobrý. Skvělej nápad! (Co mám přiněst mimo lurů ????) 🙂 🙂 P.S.: Už dlouho se chci zeptat, někoho, kdo tomu rozumí: Jaký má smysl pouštět na kampě ty dvě skupiny lurů. Ty zři najednou ano, chápu. Ale proč i ty dva za rohem ????

  • Reply

   Já v tom vidím dobrou příležitost se projít !!! Ono se to nezdá, ale když člověk pendluje sem a tam, nějaký kilometr nachodí a může to využít pro líhnutí … a k tomu třeba evolvy + lucky egg … maximálněí efekt. Plus pohyb je zdravej 😀

   • Reply

    Takže za prvé, 3 lury jsou málo efektivní – existují lepší a rychlejší způsoby jak získat více XP i Stardustu. Za druhé 5 Lure už je tak akorát, navíc na Kampě líhnete vajíčka a chodíte buddy candy. Jednoduché 🙂 Prostě Kampa má význam jen pokud jede 5 lurů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>