Mountain View

Nové omezení rychlosti pro protáčení Pokéstop

Nové omezení rychlosti pro protáčení Pokéstop

Niantic opět omezuje hráče, kteří hrají z auta nebo MHD.

Nově, jakmile přesáhnete rychlost cca 40km v hodině, nelze protáčet Pokéstopy a vybírat z nich předměty.

Což opět znesnadňuje možnost rychlého doplnění batohu v MHD nebo v automobilu.

Jaký máte názor na toto omezení vy? Podělte se o něj s námi v komentářích.

9 komentářů

 1. Reply

  me stve jak se všechno omezuje…povede to jen k vyššímu výskytu podvádění…celý ten systém má svoje mezery…pokud sem v Praze tak super ale nedej bože abych byl na vesnici na jihu cech bez fake GPS si nezahraju…navíc styl hnízd kdy jsou od sebe cenní Pokémoni vzdálení několik km po městě je prostě jen snížení dostupnosti pro všechny…no a co tak někdo jezdí mhd nebo autem jejich věc! zase zabírají jen omezenou oblast kde vede mhd! Nevim jestli niantic bojuje s nižším cash flow nebo s vetrnymi mlyny…na druhou stranu kazdej si může koupit za Real money incense a lurovat od rána do večera…to je taky podvádění ne? sedim na zadku a chytam…to nechteji omezit že za týden muzes utratit max 200kc??? Ne nechtějí….neverim že jde o fair play ale jen a jen o prachy! proto chodím taky s fake gps a beru to jako nutnost bez který se hrát nedá aniž bych do toho musel cpat penize a to fakt nebudu!

  • Reply

   Fake GPS je svinarna, hraj poctivě!

   Pokud tu píšeš, že do nich nechceš cpát peníze, ale zároveň chceš hrát, tak prostě hraj pomaleji…

   Vymlouvat se na to, že bez podvádění nejde hrát je lež.

   • Reply

    Naprostý souhlas

 2. Reply

  Myslím že pro auto a mhd je to dobře akorát by mohli udělat výjimku pro brusle, kolo, skate atd sice pokemony jde chytat ale nebere to km na vejce a to už od rychlosti 10km/h

  • Reply

   je to 12,5km/hod. Musíš na kole jezdit pomaleji no 🙂

 3. Reply

  EDIT: treba ísť pod 30km /hod v aute…. aspoň teda na iphone 6s plus a LTE…

 4. Reply

  Dá se to trochu ojebat slabší GPS, mě to při jízdě autem spíš skáče než běží a většinou se v mezerách mezi skoky v pohodě protočí, myslím, že by šlo zakrýt mobilu GPS přijímač když přejíždíte přes Stopku, trainer se zastaví, protočit a odkrýt….

 5. Reply

  Hovadina. A bylo mi divný, když mi Try ahain latet napsali 4 stopky za sebou. Takhle budou jezdit lidi pomaleji, protože už nepůjdou ani stopky.

 6. Reply

  no..ja som si toto všimol ráno..a takže v meste od teraz pekne 35km/h.. ale inak nie som z toho nadšený, lebo v menších mestách nemáme veľa stopov na kope..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>