Mountain View

Noví Baby Pokémoni a vše o nich

Noví Baby Pokémoni a vše o nich

Včera Niantic začal postupně uvolňovat druhou generaci Pokémonů do hry Pokémon Go.

V oznámení, o kterém jsme informovali zde však informoval konkrétně pouze o Pichu a Togepi. My však již teď víme, že Pokémonů je mnohem více a i to, z jakých vajíček padají.

Nově ve hře nalezneme 7 Baby Pokémonů a to následující:

Igglybuff – předvývoj Jigglypuff. 2 km vejce. Cena vývoje je 25 Candy

Cleffa – předvývoj Clefairy. 2 km vejce. Cena vývoje je 25 Candy

Pichu – předvývoj Pikachu. 5 km vejce. Cena vývoje je 25 Candy

Togepi – předvývoj Togetic. 5 km vejce. Cena vývoje je 50 Candy

Magby – předvývoj Magmar. 10 km vejce. Cena vývoje 25 Candy

Elekid – předvývoj Electabuzz. 10 km vejce. Cena vývoje 25 Candy

Smoochum – předvývoj Jynx. 10 km vejce. Cena vývoje 25 Candy

Kde je Tyrogue zatím nevíme, ale pravděpodobně ještě nebyl vypuštěn do hry a přijde s další várkou během následujících týdnů či měsíců.

Nové Baby Pokemony lze získat pouze z vajíček. Nelze je chytit jako divoké. Navíc vajíčko musí být nově vytočené z Pokéstopu (cca od včera 12.12. od cca 20:00) starší vajíčka nemůžou obsahovat Baby Pokémony.

Přikládáme i přehlednou infografiku o Baby Pokémonech:

baby_info_cz_rf

Baby Pokémoni nastavení jako Buddy mají novou polohu. Nejsou u nohy, ale trenér je drží v ruce. (viz hlavní obrázek u příspěvku)

Můžete také zkontrolovat své Pokédexy a uvidíte, že tam je na nových 6 Baby Pokémonů již místo u jejich vývinů. Například zde na obrázku u Magmara černé místo pro Magbyho.

Magby

Magby

 

Bohužel i s novými Baby Pokémony lze z vajíček nadále vylíhnout jejich evoluce Jynx, Electabuzz a Magmar. Jestli lze i nadále vylíhnout Jigglypuff, Clefairy, Pikachu zatím není potvrzeno.

Vylíhli jste již svého Baby Pokémona? Pochlubte se nám v komentářích jakého a z jakého vajíčka.

 

 

16 komentářů

 1. Reply

  Dnes se konečně vylíhla Igglybuff jako poslední baby, který mi chyběl 🙂

 2. Reply

  Dneska první Baby Pokémon, jinak sem hned 13.12. vychodil 10km vajčko a byla v něm Jynx, ale nejsem si na 100% jistý jestli sem to 10km vajčko dostal z Pokéstopu 12.12. po 20h nebo před. Myslím, že to ale spíš bylo před 20h (cca kolem 16h) při cestě na pivko =D

 3. Reply

  10 km

 4. Reply

  Včera z 10km

 5. Reply

  Dnes vyklubaná Smoochum z 10 km vejce

  • Reply

   .

 6. Reply

  Z 10km

 7. Reply

  Nechapu proc tady nekteri treneri plaaacou…. kdyz je ta hra tak spatna, tak proc ji hrajete .;) ?

 8. Reply

  Jeden skromný dotaz. Máte, tak jak jsem to tady už někde na screenu viděl pokédex navýšený na 174 fleků? Já ho mám stále při starém tzn. 149 míst.

  • Reply

   Až chytíš nějakého nového, tak se ti pak navýší až toho čísla, jaké má onen nový pokémon.

  • Reply

   Tak ako vraví, ja vďaka magbymu to mám na 240tke

 9. Reply

  První pichu 🙂

 10. Reply

  Nevim, budu za remcala, ale tohle je proste slabota. Decka nejdou chytit jako divoka, ok, dejme tomu. Ale dat je do 10km vajec, kterych jsem mel zatim… ja nevim, 10? to je tedy tezke zklamani.
  Jeste vetsi, nez kdyz mi z tech fakt tezko sehnatelnych fialovych vajec vyskoci magmar nebo electabuzz (oboji prakticky nepouzitelne pro jine nez sberatelske ucely).

  Ale co jsem vlastne cekal, vetsina zmen (v pokemon go) je proste k horsimu. Holt je blizi doba, kdy u me hra dospeje do faze, ze uz nebude nic davat, jen brat.

  Fakt si Niantic mysli, ze tyhle zmeny nekoho ke hre pritahnou???

  • Reply

   Já nevím čemu se divíš ve hře kde je Vaporeon silnější než Articuno nebo Alakazam 😀
   Ten CP balance dělal nějakej totalní kokot a kdejakej hrač pokemoních her by to vybalancoval líp. Niantic jsou namyšlený svině co naslouchají komunitě tak z 5% a zbytek si dělají po svých, protože si myslí že oni jsou vývojaři a ví co lidi chcou, přitom ví uplný hovno. Kežby celou hru prodali Nintendu který vlastní snad jen 5%… ta hra by šla do nebes.. takhle to zůstane a banda kreténu bude tu hru kurvit jako to dělali celou dobu.

   Abych jen nehanil, hra má povedené 3 modely pokemonů a animace, katastrofalní ozvučení který je každý kdo má uši nucenej vypnout. Jo a optimalizace taky ujde.

 11. Reply

  díky za rozsáhle info. K té předposlední větě – včera večer (už po objevení se vánočních Pikachu) jsem chytil několik Jynx, Jigglypuff a Clefairy, takže si myslím, že tito staří pokemoni budou padat normálně dál.

  • Reply

   Nejde o chyceni, ale ze se ti uz nevylihnou z vajca. Chytat vyvoje pujde logicky dal, neb deticky budou jen z vajec, takto bys uz nikdy zadnou Jynx, Pikachuja a podobne neziskal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>