Mountain View

Novinky u vajíček a drobné změny v Pokémonech

Novinky u vajíček a drobné změny v Pokémonech

NIantic právě oficiálně potvrdil informaci, o které se spekulovalo posledních pár hodin.

Pidgey a Rattaty již není možné vylhnout z vajíček (2km) a Eevee se nově bude líhnout z 5km vajíčka.

Nezapomeňte, že pokud máte nějaká vajíčka v inventáři, tak se může stát že ještě vylíhnete Eevee z 10km a nebo Pidgey a Rattatu z 2km. Obsah vajíčka se určuje v době jeho vytočení z Pokestopu, nikoliv vylíhnutím.

Další novinkou pak je, že již v ulicích nebudete potkávat tolik Pidgey, Ratat a Zubatů, ale spektrum Pokémonů by mělo být mnohem širší.

Co Niantic myslí pod širším spektrem Pokémonů se necháme překvapit, věříme, že to nebude Weedle a Caterpie 🙂

Uvítáte tyto drobné úpravy? Napište nám do komentářů.

*zdroj: https://www.facebook.com/PokemonGO/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

3 komentáře

 1. Reply

  Ahoj, je nějaké pravidlo jak se řadí vejce v přehledu, nebo-li dá se určit, které mám nejdéle?
  Díky

 2. Reply

  No, z toho co jsem včera večer vypozoroval, změna se nejspíše týká offline-spawnovacích pokémonů. Již delší dobu se část pokémonů spawnuje bez ohledu na připojení k internetu a vždy jsou to Pidgey, Rattata, v závěsu pak Weedle a pak…poslední chycení pokémoni. Měl jsem příležitost se podívat k řece na Slowpoky (chyceni 3 a to asi po měsíci) a Abru (zhruba stejně tak) a po návratu domů se zobrazili na radaru, i přesto, že tam nikdy dřív nebývali (Spíš Nidorani, garbage a občas Bellsprouti nebo Rhyhorn)

 3. Reply

  Rozhodně pozitivní kroky. Toho peštřejšího výběru k lovu si myslím můžou všichni snadno všimnout na fpm, ale i při samotném lovu, je toho fakt víc a různé druhy, a víc vzácných.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>