Mountain View

Nový update, co je nového? Legendárky?

Nový update, co je nového? Legendárky?

Pro Pokemon GO vyšel nový update 0.69.0 pro Android a 1.39.0 pro iOS. Přinesl spoustu jak viditelných, tak skrytých novinek. Pojďme si je všechny prohlédnout.

 1. Journal byl vylepšen. Nyní, když se vám vrátí Pokemon, tak se v Journalu zobrazí kolik přinesl coinů.
  Journal_ukazka
 2. Krmení Pokemonu na dálku! Tak tato část bohužel ještě není dokončená, ale v kódu byly nalezeny známky toho, že se tato změna chystá. Nicméně to vypadá, že čím více jste od gymu vzdáleni, tím horší efekt bude krmení mít.
 3. QR Scanner! Byl také přidán do kódu a může značit několik věcí. Nejspíše bude nějak využit při eventu v Chicagu, ale možná přes něj budeme dostávat i nějaké odměny. Mimochodem,
  když už jsme u toho Chicaga…
 4. Nový odznak za účast eventu v Chicagu! S tím se také pojí speciální eventové pokestopy a gymy, u kterých ještě není jisté, jak se budou chovat, nicméně měly by být nějakým způsobem odlišné od těch normálních.
 5. Byly zaznamenány změny k PoGO+. Jestli budou pozitivní, to se ještě uvidí, nicméně by se vám PoGO+ mohlo začít chovat lépe. Pokud zaznamenáte změny, dejte nám vědět!
 6. Health Bary? Že by se konečně dalo už normálně bojovat v Gymech? Byly zaznamenány změny v kódu, takže pokud vám to už neblbne tak moc, tak se nám také ozvěte do komentářů!
 7. Nový typ Raid Passu. Neví se o něm zatím mnoho, ale už je spousta spekulací. Má nový vzhled a je pojmenovaný „Event Raid Pass“. Což samozřejmě může znamenat Legendárky, moment Legendárky? Mňoooo, možná pro vás máme ještě nějaké info…
  event_raid_pass
 8. Byla přidána spousta kódu co se týče Legendárek, ne nepřímo, ale naprosto naplno přímo. Flagy typu: ISLEGENDARYORMYTHIC, DISABLED_LEGENDARY_KEY, GET_ISEVENTLEGENDARY.
  Z čehož se dá usoudit docela dost věcí, jedna je ta, že DISABLED_LEGENDARY_KEY se týká gymů. Legendárky tedy nepůjdou dát do gymů.
  GET_ISEVENTLEGENDARY napovídá, že legendárky by mohly jít získat i mimo event. S čímž je spojené také přidaní ikony pro legendární raidy (konkrétně ikona: Vládkyně moří Lugia).

Pro podrobnější informace určitě navštivte zdroj informaci TheSilphRoad.

Pakliže jsme nějakou důležitou změnu přehlédli, nebo nás chcete doplnit, napište do komentářů!

4 komentáře

 1. Reply

  midloch ty jsi mi ale chytrák. Jak můžeš skočit do gymu 12 km daleko???????????

  • Reply

   Díky tý aplikaci ty nechytráku? Teď to ale nefunguje. Niantic to dočasně bloknul.

 2. Reply

  Dík za článek. 🙂

 3. Reply

  Krmení v gymech funguje. Teď jsem to zkusil a skočil jsem do gymu 12 km odemne. Stardust dostáváte pořád 20, ale CP se zvedalo o 6. Krmit můžete i druhé mony. Je to dobrý, že se mrknete kdo tam s vámi a v jaké kondici je.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>