Mountain View

Rotace Legendárek

Rotace Legendárek

Bylo oznámeno, že Legendární ptáci z první generace budou rotovat. Oznámení se vícemě týkalo popisu průběhu Chicago Festu a najdete ho zde.

Ve zkratce:

 • Articuno, který byl vydán v Sobotu 22.7. , bude dostupný do 31.7.
 • Moltres následně vystřídá Articuna a bude dostupný do 7.8.
 • Zapdos bude poslední v rotaci, a bude dostupný do 14.8.

Jestli bude rotace nadále nějak pokračovat, to se zatím neví. O Lugii nepadlo slovo, že by (aspoň zatím) měla rotovat. Nicméně můžeme předpokládat, že by ji mohlo časem také něco vystřídat, Ho-oh nebo Mewtwo by dávali smysl. Jestli bude rotace nějak pokračovat po Zapdosovi se také neví, ale teoreticky bychom mohli očekávat Raikou, Entei a Suicune, i když si možná na ně nějakou chvíli počkáme.

Nicméně se určitě zaměřte na Articuna, ať si chytíte toho nejlepšího, candy můžete sehnat vždy přes Rare Candy a to nejenom z Legendárních raidů!

Dále byla v oznámení také zajímavá část, ohledně statistik z Chicago Festu:

Together, from late Saturday to Sunday, Trainers in downtown Chicago participated in more than 69,000 Raid Battles and captured more than 7.7 million Pokémon, including more than 440,000 Legendary Pokémon.

Pro ty, kteří neumí anglicky: v Chicagu se lidi účastnili dohromady 69 000 raid bitev, chytili si 7.7 miliónů Pokémonů z čehož bylo 440 tisíc Legendárních Pokémonů. V čem je to zajímavé? Mno, statistiky jsou sice i za Neděli, nicméně když vememe počet účastníku 20 000, tak to je průměrně 22 Legendárek na jednoho účastníka a 385 Pokémonů dohromady za jednoho účastníka. Pakliže bude Safari zóna aspoň trochu podobná tadytomu, tak se máme na co těšit!

5 komentářů

 1. Reply

  pojdte chytaaaaat :((

 2. Reply

  Měl bych dotaz, bokusy k XP, candy, vejcům apod budou platit až do 14.8 nebo jen do dneška?

 3. Reply

  Hello, is it possible to be invited to the facebook group ? I’m a level 36 Valor player. Thanks!

  • Reply

   NO

 4. Reply

  Ahoj 😉 díky za pěkný článek – netuší už někdo jak a kde bude probíhat ta registrace na Prahu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>